Z upływem lat marihuana ma większego kopa

W dotychczasowych czasach marihuana z najwyższej półki, jest silniejsza niż kiedykolwiek przedtem, dlaczego? Kiedy w 1975 roku agencje federalne zaczęły mierzyć THC w przejętych partiach marihuany, okazało się, że średni poziom THC wynosił mniej niż 1 procent. Dziesięć lat w przyszłości zawartość THC zwiększyła się do 3 %. Zaś już w 1995 r., wynosiła prawie 4 procent. W 1996 r. Kalifornia stała się pierwszym stanem, który zalegalizował marihuanę do celów medycznych. Dwa lata w przyszłości w jej ślad poszły takie stany jak: Hawaje, Oregon i Alaska.

Od tej pory wraz ze wzrostem uprawy marihuany do celów medycznych, zawartość THC zaczęła się powiększać. Do 2014 r., według danych federalnych, średnia zawartość THC wzrosła do 12 procent. Oznaczało to zdarzenie od tanich odmian importowanych z Meksyku do odmian uprawianych lokalnie. Inne źródła podawały, że poziom THC jest jeszcze wyższy. „Aktualnie widzimy wzrost zawartości THC do mniej więcej 25% Kwiaty sprzedawane w sklepach mają wręcz wyższą zawartość THC.

Ale non stop zachodzi pytanie o trafność tych liczb, ponieważ wykryto pewne laboratoria, które fałszowały wyniki badań. Aktualnie, gdy marihuana staje się legalna w rosnącej ilości miejsc, użytkownicy rozpoczynają kierować się liczbami. Znaczy to, że wyższa zawartość THC prowadzi do większej dystrybucji. Najbliższe kilka lat będzie ekscytującym doświadczeniem, ponieważ dowiadujemy się coraz więcej na zagadnienie tego, co odznacza najlepszą marihuanę i co czyni ją niezapomnianą.

Jedna odpowiedź do “Z upływem lat marihuana ma większego kopa”

Dodaj komentarz